درباره‌ ما

 شرکت BORAN REKLAM پس از سال­‌ها فعالیت در اروپا، در نهایت از سال 1994 فعالیت اصلی خود را در کشور ترکیه در صنعت چاپ سه بعدی، تولید سازه­‌های تبلیغات محیطی و همچنین تولید و چاپ سه بعدی نما به روی کاشی و سرامیک با همکاری برترین برندها در ترکیه و با بهره­‌ گیری از آخرین تکنولوژی روز اروپا و تجارب اجرائی بلند مدت خود، آغاز نموده است.

در راستای ایجاد تحولی عظیم در صنعت چاپ و تبلیغات محیطی در کشور عزیز و سربلند ایران، برآن شدیم نسبت به ارائه کلیه این محصولات در قالب نمایندگی رسمی و انحصاری در کشورمان از طریق گروه بین المللی BEST  با بیش از 20 سال تجربه در سطح جهانی، اقدام نمائیم.

لذا گروه بین المللی BEST مفتخر است با هدف تحقق آرزوها و با بهره‌­ مندی از تجارب بین المللی خود، ارائه کننده کلیه محصولات سه بعدی در قالب لنزهای لنتیکولار، سازه‌­های تبلیغاتی متحرک (  SCROLLING SYSTEM) کاشی، سرامیک و کامپوزیت‌­های سه بعدی نما با لایه محافظ منحصربفرد و همچنین خدمات گارانتی و وارانتی در ایران باشد.

همانطور که ما به دهه 30 سالگی فعالیت خود نزدیک می شویم ، از شما دعوت می کنیم که با همکاری تیم ما و یافتن استراتژی های تعاملی و مقتضی هر پروژه با چشم انداز و ابزاری تازه در مسیر رو به رشد و در حرکت برای برند، محصول و خدمات شما قدم برداریم.

ما در حال برداشتن مرزهای خیال هستیم.