19th Ave New York, NY 95822, USA

 کاشی و سرامیک سه بعدی نما

با ایجاد تحول صنعت چاپ طی چند دهه اخیر در سطح دنیا، شاهد چاپ‌­های سه بعدی نما بر روی سطوح مسطح از جمله کاشی و سرامیک بوده‌­ایم که شرکت­‌های HP  و CANON در تولید دستگاه‌های چاپ دیجیتال فعالیت عمده داشته و موجب رشد و ارتقای کیفیت این صنعت شده‌­اند. زیبایی چشمگیر چاپ سه بعدی بروی کاشی­‌های کف و دیواری نظر تمامی افراد را به خود جلب نموده ولیکن به جهت آنکه مواد شیمیایی و اسیدی موجود در شوینده‌­ها و اصطکاک زیاد در اثر تردد و یا اشعه خورشید و سایر  موارد موجب گردیده بود که این نوع کاشی­‌ها پس از چاپ قابل استفاده در کف مکان‌­های عمومی از جمله استخرها، لابی، سرویس بهداشتی و حمام سالنهای مسکونی و اداری نباشند.

در سال 1994 شرکت FAYANS ART ترکیه با بهره­‌ گیری از سوابق اجرائی و تجارب شخصی مدیران ارشد خود تحولی عظیم در این صنعت بوجود آورد و با ابداع فرمولی خاص و منحصر به فرد، نسبت به تهیه یک محلول ویژه جهت پوشش سطح کاشی­‌های سه بعدی نما اقدام نموده و موجب گردید از این کاشی­‌ها بعنوان کف پوشی زیبا و خاص در کلیه اماکن عمومی سرپوشیده و روباز با قابلیت مقاومت در مقابل اسیدها، مواد شوینده شیمیایی، تینر و الکل استفاده گردد.

کاشی های سه بعدی ارائه شده در این مجموعه نه تنها طول عمر زیادی دارد بلکه برای محیط زیست بی ضرر بوده بنابراین می توان از این محصولات در فضاهای داخلی و بیرونی، استخرها، سونا، متروها، تونل ها و هتل ها با پیشنهادهای بی پایانی از عکس و رنگ و طرح استفاده نمود. همچنین ما می توانیم محصولات خود را به امن ترین شکل بسته بندی به تمام نقاط دنیا ارسال نمائیم.

موارد استفاده از کاشی و سرامیک های سه بعدی نما

  • سالن‌های ورزشی و فرهنگی
  • زیرگذر اتوبان‌ها و خیابان ها
  • کف و دیوار اماکن عمومی اعم از ساختمان ارگان‌ها، بانک ها، هتل‌ها و …
  • کاشی های کف و دیوار بین کابینت آشپزخانه ها
  • کاشی کف و دیوار حمام و سرویس بهداشتی
  • کف استخر و سونا
  • کف سالن پذیرائی و اتاق خواب منازل مسکونی

با تکنیک هایی که نتیجه مطالعات بی شمار ما در حوزه تحقیق و توسعه است، آماده ایم تا ایده های شما را روی کاشی منعکس کنیم.